photo534814891873676046222 травня, під головуванням Владислава Сафонова, відбулася сорокова сесія районної ради, в якій взяли участь 19 депутатів районної ради, загалом із 26. Перед початком пленарного засідання, відбулися постійні комісії, які очолив голова комісії з питань освіти, молоді і спорту, охорони здоров’я, культури, соціального захистку населення та законності і правопорядку Віталій Голубицький, в ході яких депутати жваво обговорювали винесені питання. В роботі, безпосередньо, самої сесії взяв участь голова РДА Сергій Скороход.

Скликання сесії в умовах карантину, було зумовлено необхідністю затвердження звіту про виконання районного бюджету на І квартал 2020 року, а також винесенням ряду питань, які потребують негайного вирішення, зокрема, питання фінансового характеру та внесення змін до діючих програм. Одним із ключових моментів був виступ голови районної ради із звітом про роботу за 2019 рік. Також, в ході сесії, депутат районної ради Віталій В’юн вніс пропозицію, щодо підтримки звернення жителів с. Ковалівки та протокольне доручення в підтримку підприємців.

 При вході всім депутатам було видано засоби захисту у вигляді масок, всі обробили руки антисептичним засобом та були розсаджені у залі засідань із дотриманням відповідної дистанції.

Вцілому сесія пройшла конструктивно, злагоджено та з дотриманням усіх необхідних карантинних вимог.

link presydent

link rada

link kmu

obl-rada

obladmin b

 cropped-logo YMP ministry-1

Портал районних рад України - RAYRADA.ORG.UA