19 05 1Традиційно, на передодні сесії, відбулося засідання колегії районної ради. Метою засідання було визначення дати проведення 40 сесії сьомого скликання та затвердження порядку денного, що попередньо передбачав 19 питань, 12 з яких є нагальними та невідкладними.

Зазвичай запеклі дискусії проходять по питанням виділення коштів, але цього разу члени колегії мали одностайну думку.

Поміж інших питань, одним із головних було – Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2020 року. Серед інших – ряд розпоряджень, які були прийняті в міжсесійний період, фінансового та кадрового характеру, з подальшим затвердженням на сесії.

За підсумками колегії, вирішено скликати сорокову сесію районної ради на 22 травня 2020 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку, з дотриманням усіх відповідних карантинних вимог (смт. Шишаки, вул. Партизанська, 2).

 

По завершенню засідання районної ради, відбулася спільна колегія, в якій взяли участь: голова райдержадміністрації Сергій Скороход, його заступник Юрій Онацько, керівник апарату Іван Гречка, керівник фінансового управління Світлана Воротинцева і члени колегії районної ради Віталій Голубицький, Григорій Хоролець, Степан Пугач та Наталія Коротич. На спільній колегії розглядалося питання – про затвердження кандидатур на районну дошку пошани за значний вклад у соціально-економічний і культурний розвиток району, оперативне реагування, щодо поширенню на території району СOVID-19, досягнення високих показників та проявлення мужності і відданості під час гасіння пожеж, успіхи у праці, спорті та вихованні, активну громадську позицію.

Після детального обговорення кандидатур та сум преміювання, всі члени спільної колегії прийняли одностайне рішення, щодо вищевказаного питання.

link presydent

link rada

link kmu

obl-rada

obladmin b

 cropped-logo YMP ministry-1

Портал районних рад України - RAYRADA.ORG.UA