IMG-0867895fea393c27b256da10425d3c1f-V75-та річниця перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні відділяє нас від тієї миті, коли наші рідні разом з усім світом раділи незабутній події – дню Перемоги.

Цей світлий день Перемоги завжди викликає в кожного з нас почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас, він уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами, чиє життя забрала війна.

Шановні ветерани! Завойована вашим поколінням Перемога сьогодні надихає на нові звершення, зміцнює дух, допомагає долати труднощі та йти вперед. Ваш подвиг гідно продовжують українські воїни, які ціною власного життя захищають незалежність та територіальну цілісність України на її східних рубежах.

Від щирого серця вітаємо з Днем Перемоги та Днем пам’яті і примирення та бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, мирного неба і плідної праці на рідній землі.

Нехай війна, яка прокотилася глибоким горем по мільйонах людських доль, буде  останньою на нашій землі, а злагода і добробут панують у кожній оселі, адже одвічна воля народу України до миру, свободи і кращого життя є непереможною!

Доземний уклін вам, найстаршому й наймудрішому поколінню, що подає приклад молодшим, як треба любити Батьківщину, цінувати й охороняти її. Хай будуть міцними здоров’я і непохитна віра в світле майбутнє наших дітей і онуків!

Світла пам’ять кожному воїну, хто у той  час звільнив світ від фашизму. Зі святом Перемоги!

Пресслужба районної ради.

link presydent

link rada

link kmu

obl-rada

obladmin b

 cropped-logo YMP ministry-1

Портал районних рад України - RAYRADA.ORG.UA