zas 202017 березня в селищній раді відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Головував на засіданні селищний голова Олександр Тутка . Участь у роботі засідання взяли члени комісії з питань ТЕБ та НС, представники виконкому селищної ради, голова районної ради Владислав Сафонов, голова районної державної адміністрації Сергій Скороход, головний лікар КНП «Шишацької ЦРЛ» Маргарита Хорольська , заступник головного лікаря ПМСД Шишацької селищної ради Наталія Омеляненко. Основним питанням стало готовність до запобігання пандемії - коронавірусу COVID-19.

На початку роботи комісії головний лікар Маргарита Хорольська повідомила про критичну ситуацію, що склалася, щодо фінансування лікарні необхідними медикаментами для надання екстренної допомоги при COVID-19 в сумі 350 тисяч гривень.

Голова районної ради наголосив на тому, що міри необхідно приймати миттєво, не зволікаючи ні секунди, так як без забезпечення відповідними медичними препаратами, лікарня не зможе вчасно зреагувати, допомогти та врятувати. Також зазначив, що втрачати час небезпечно, бо статистика хворих у світі зростає щоденно, а найстрашнішим є те, що цей вірус не так далеко, як здається.

Під  час  жвавої дискусії представниця селищної ради емоційно сказала:

« ….а хто в ту лікарню йтиме лікуватись, їхатимуть на Полтаву відразу», хоча ПМСД направляє пацієнтів до ЦРЛ.

За підсумками виступів голів РДА та райради все ж вдалося досягти часткового компромісу, але члени комісії селищної ради прийняли рішення закупити необхідні препарати лише за умови настання надзвичайної ситуації.

Проте найголовнішим питанням залишилося одне – коли ЦРЛ зможе отримати субвенцію на забезпечення першочергової потреби на медикаменти? Адже на свій заклик зреагувати на ситуацію, що склалася, та як можна швидше скликати сесію, Владислав Сафонов від селищного голови Олександра Тутки відповідь так і не отримав.

link presydent

link rada

link kmu

obl-rada

obladmin b

 cropped-logo YMP ministry-1

Портал районних рад України - RAYRADA.ORG.UA