mitna slujbaШановні працівники податкової та митної служби!

 

     Прийміть найщиріші вітання із професійним святом! Вашу роль у реалізації та функціонуванні податкової політики, формуванні бюджетів різних рівнів складності важко переоцінити. Від Вашої роботи, вміння, професійності, відповідальності в значній мірі залежить надходження платежів до державного бюджету, справедливий підхід до оподаткування всіх категорій платників податків, виконання важливих соціальних завдань не тільки нашого району, а й України в цілому.

     Переконаний, що Ваша праця, сумлінність та професіоналізм все краще і краще служитимуть нашим громадянам, адже саме Ви забезпечуєте значну частину надходження коштів до місцевих бюджетів, що дає можливість забезпечувати сталий соціально-економічний та культурний розвиток.

 

     Першим правилом податківця є високоповажне ставлення до тих, хто створює матеріальні та інтелектуальні багатства і добросовісно ділиться ними з суспільством — до платників податків, тож вірю, що Ви і далі будете самовіддано працювати на користь місцевої та національної економіки.

     Сердечно бажаю Вам принциповості і відповідальності в повсякденній роботі, нових професійних досягнень та благополуччя!

 

З повагою,

голова районної ради                                 В. Г. Сафонов

link presydent

link rada

link kmu

obl-rada

obladmin b

 cropped-logo YMP ministry-1

Портал районних рад України - RAYRADA.ORG.UA