Новини

 20200219 102226 1Зустрічала Федунка.

19 лютого 2020 року голова районної ради Владислав Геннадійович Сафонов, на запрошення голови районної ради ветеранів зустрівся з ветеранами первинної організації Федунка територіальна.

Під час зустрічі ветерани підіймали питання щодо сплати за транспортування газу по трубах, за обслуговування газових приладів, підключення до телемовлення та ряд інших життєво необхідних питань, які хвилюють ветеранів.

На зустрічі бути присутні голова Федунської сільської ради Віктор Іванович Попович, голова районної ради ветеранів Любов Миколаївна Канівець та державний соціальний інспектор управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Надія Іванівна Ярещенко.

Детальніше...

cz 2020 02Державна служба зайнятості - найбільша база можливостей

Сьогоднічимало компаній будують свій бізнес на максимальному використанні праці неоформлених працівників. Така практика руйнує трудові відносини і показує, наскільки бізнес нехтує правом працівників бути повноцінною стороною цих відносин.

Незважаючи на зменшення за останні п’ять років кількості нелегально працюючих осіб, рівень тіньової зайнятості все ще залишається високим - 21,6 % загальної кількості зайнятого населення.

Детальніше...

81115 лютого цього року, у центрі селища Шишаки  пройшла  почесна  хода  до  пам’ятного знаку загиблим воїнам в Афганістані та провели церемонію покладення квітів до пам’ятного знаку.

Після цього урочиста процесія вирушила до актової зали адмінбудинку, де учасників бойових дій на території інших держав привітали голова райдержадміністрації Скороход С.А., селищний голова Тутка О.І., представник  районної ради Попенко А.Є., разом з головою громадської організації воїнів-афганців Миколенком С.Я. відзначили трьох воїнів-інтернаціоналістів Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради Самойленка Євгена Сергійовича, Крат Володимира Васильовича, Лубенця Олексія Олександровича за гідність, високу відповідальність перед людьми і державою, військове братерство, активну роботу з питань патріотичного виховання підростаючого покоління та з нагоди 31-річниці  виведення військ з Афганістану.

Детальніше...

851Після капітального ремонту у приміщенні Шишацької центральної районної лікарні почав працювати новий цифровий телекереваний рентгендіагностичний комплекс на з робочих місця.

На презентацію, в рамках робочої поїздки районом, завітав голова Полтавської ОР Олександр Біленький

За словами головного лікаря Шишацької ЦРЛ Маргарити Хорольської, попереднє рентгенологічне обладнання знаходилось у вкрай застарілому стані та не відповідало стандартам. Нове обладнання хоч і дороговартістне, але набагато краще та якісніше.

Детальніше...

zastavka11022020

Шановні друзі,  колеги, партнери!

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області радий Вам повідомити, що вийшов  електронний варіант щомісячної юридично-просвітницької газети  «Правовий вісник». 

Видання має сприяти підвищенню рівня правової освіти населення області, поінформувати про найбільш знакові правові події в Україні та області, роз’яснити актуальні правові питання сьогодення, висвітлювати діяльність системи безоплатної правової допомоги області.

Детальніше...

link presydent

link rada

link kmu

obl-rada

obladmin b

 cropped-logo YMP ministry-1

Портал районних рад України - RAYRADA.ORG.UA